Are Veteriner İlaç Ltd. Şti.

ARE Veteriner ilaç ve Yem Katkı Maddeleri Ltd. Şti 2009 yılında Veteriner Hekim Özgür Yorulmaz tarafından kurulmuştur. Kanatlı sektörüne yem katkı maddeleri , vitamin mineral premixleri , yem konsantreleri , destekleyici ürünler v.b. ürünlerin tedariğini sağlamayı amaç edinmiştir. Ürünlerin tedariğini gerek yurt içi firmalardan gerekse yurt dışı firmalardan sağlamaktadır. 2014 yılında başlatmış olduğu ruhsatlandırma çalışmaları ile GMP koşullarına sahip ilk antibiyotik ürünlerini 2016 yılından itibaren piyasaya arz etmeye başlamıştır.

 

Vizyon

Are Veteriner İlaç ve Yem Katkı Mad. Ltd. Şti. Kanatlı Sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak; etik kurallar çerçevesinde, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet verme, hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlama ve bunun için yapılması gereken tüm çalışmaları titiz ve çözüm odaklı bir yaklaşımla Kanatlı Sektörüne sunma amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon

Saha tecrübemiz, etik kurallara olan bağlılığımız ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz özen ile kuruluşumuzdan bu yana yarattığımız olumlu imajı sürdürmektir.

Çözüm Ortaklarımız